eFaktura - elektroniczny system fakturowania


Idź do treści

O nas

Firma Inter-soft powstała w 1996 r. pod nazwą "TB-SOFT". Od samego początku założeniem firmy było projektowanie i dostarczanie systemów informatycznych dla biznesu w szeroko rozumianym znaczeniu. Specjalizacja oprogramowania nietypowego, tworzonego z myślą o indywidualnym podejściu do klienta i jego oczekiwań. W roku 2001 firma "TB-SOFT" zmieniła nazwę na obecnie obowiązującą "Inter-soft". W roku 2005 zostało zmienione logo firmy.

Naszym głównym produktem jest system wspomagający pracę w piekarniach i ciastkarniach Piekarz. Jego premiera miała miejsce w roku 1997 jako program pracujący pod kontrolą systemu DOS. Rok 2003 przyniósł kolejną odsłonę systemu Piekarz już jako aplikacja w pełni 32 bitowa dla systemów
Windows. W tej wersji program jest prężnie rozwijany do dnia dzisiejszego.

Rok 2007 to rok nowego, jedynego (jak do tej pory) na rynku Polskim, systemu rozliczania krajowo-zagranicznych diet i delegacji dla transportu, firm spedycyjnych oraz biur rachunkowych, rozliczających firmy transportowe.

Rok 2008 przyniósł nowy, inteligenty system kasowy eLora dedykowany wszędzie tam, gdzie obsługa systemu sprzedaży przewidziana jest przez ekrany dotykowe.

Rok 2009 to nowoczesny system fakturowania eFaktura. Przyjemny a zarazem intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, iż praca z programem jest niezmiernie przyjemna i łatwa.

Naszą działalność doceniło wielu klientów a szybkie reakcje na zgłaszane uwagi - pozwalają osiągać produkty najwyższej jakości.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego